Rungtynės: LSMU vs Aušrinė ‒ Titmaras (3:0)

LSMU75252525

Aušrinė ‒ Titmaras54181521

LSMU pergalė prieš Aušrinė-Titmaras

Gruodžio 11d. 19.15 val. LSMU VA sporto rūmų salėje sutiko ''LSMU'' (šeimininkai) ir ''Aušrinė-Titmaras'' (svečiai). Po įnirtingos kovos pergalę išplešė ''LSMU'' (3:0) Pirmajame sete taškas į taška kovojusios kamandos stegėsi nei viena neatsilikti bet galiausiai  įsiverže į priekį ''LSMU'' komanda (19:12). Pasiemusi ''Aušrinė-Titmaras'' dvi minutes pertraukos ir pakeitusios komandos nares stengėsi neatsilikti bet tai nepakeitė esamos situacijos ir ''LSMU''  išplešė pergalę (25:18) Akrajame sete ''LSMU'' be gailesčio įsiveržusi neleidusi priešininkams net atsikvėpti.( 8:2)  ''LSMU'' atsipalaidavimas ir nepriimami kamuoliu svečiams davė proga atsigriebti  rezultatu (13:13). Susiėmusi ir susikaupusi ''LSMU'' komanda nuo padavimu linijos rinko taškus. Seto pabaiga (25:15) Trečiame sete komandos <...>