Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno technikos kolegija (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno TPMC93211525257

Kauno technikos kolegija1072525222015

Kauno TPMC po penkių setų kovos nusileido Kauno technikos kolegijos komandai.

Gruodžio 16d. 18:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno TPMC ir svečių Kauno technikos kolegijos. Pergalę po permainingos penkių setų kovos šventė Kauno technikos kolegijos tinklininkai. Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai Kauno TPMC komanda (11:6) seto viduryje aikštelės šeimininkai ir toliau turėjo saugų pranašumą (16:11) bet tuomet spurtą 3:12 atlikusi Kauno technikos kolegija sugebėjo perimti seto kontrolę ir išsiveržė į priekį (19:23) ir taip laimėjo permaininga pirmąją rungtynių dalį (21:25). Antrajame kėlinuke intrigos buvo mažai iniciatyva nuo pat pradžių priklausė Kauno technikos kolegijos komandai (9:14). Seto eigoje turėtą persvarą tik didinę svečiai užtikrintai laimėjo ir antrąją rungtynių dalį (15:25). Trečioji rungtynių dalis prasidėjo lygiai (9:9).Viso seto metu vyko atkakli ir lygi kova iki pat kėlinuko pabaigos nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnės negu 2 taškų persvaros. Baigiantis setui priekyje ir vėl buvo svečiai (20:22) <...>