viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
VDU106252526228

ASU1122721242515

,,ASU'' svečiuose nugalėjo ,,VDU'' komandą

Vasario 11 d. 18:30 val. VDU sporto salėje susitiko "B" lygos komandos: ,,VDU" (šeimininkai) bei ,,ASU" (svečiai). Komandom susitarus ,,VDU'' kapitonas leido pradėti žaidimą esant penkiem ,,ASU'' komandos nariam. Rungtynės buvo aršios truko penkis pilnus setus kol galiausiai savo pranašumą įrodė varžovų komanda rezultatu – 2:3. Pirmajame sete užvirė ilga kova tarp šeimininkų ir varžovų komandų. Seto pirmoje dalyje šiek tiek išsiveržė ,,ASU'' komanda (13:17). Susiėmusi šeimininkų komanda sugebėjo išlyginti rezultatą (24:24) tačiau šaltesnius nervus turėję svečiai sugebėjo pelnyti kelis taškus ir užbaigti pirmąjį setą rezultatu – 25:27 (0:1). Antrojoje rungtynių dalyje viskas pakrypo visai kita linkme. Antrasis setas buvo varginantis abi komandos stengėsi iš paskutiniųjų. Seto įžangą geriau sugebėjo sužaisti ,,VDU'' komanda (15:13). Tačiau seto pabaigoje ,,ASU'' komanda sugebėjo prisivyti salės šeimininkus (21:20). Paėmus minutės pertraukėlę <...>