Rungtynės: Smūgis vs KMAIK (3:0)

Smūgis75252525

KMAIK4519188

„Smūgio“ komanda grįžo į sėkmės vėžes įveikdama "KMAIK" komandą

Vasario 25 d. 20.15 val. KCSM sporto salėje ,,B lygos'' rungtynėse susitiko ,,Smūgis" (šeimininkai) ir ,,KMAIK" (svečiai) komandos. Po trijų setų kovos „Smūgio“ komanda įrodė savo pranašumą rezultatu - 3:0. Pirmasis setas prasidėjo „Smūgio“ ekipos taškais į kuriuos tuoj pat atsakė priešininkų komanda. (9:7). Po galingo šeimininkų komandos spurto svečių komanda atsakė pora tikslių ir rezultatyvių smūgių. (17:10). Pajutę lengvą kovą šeimininkų komanda atsipalaidavo ir pradėjo daryti daugiau klaidų. Trenerio P. Vyšniausko treniruojamai „KMAIK“ ekipai pajutus šeimininkų atsipalaidavimą mėgino siekti pergalės tačiau komanda „Smūgis“ į tai pastatė keliais tiksliais „blokais“ ir P. Gurausko vedami laimėjo pirmąjį setą – 25:19 (1:0) Antrasis setas prasidėjo nuožmia kova. Svečių ekipa nei per žingsnį neatsitraukė nuo šeimininkų komandos ir alsavo jiems į nugaras (9:9). Po komandos „Smūgis“ trenerio M. Vaivados paimtos minutės pertraukėlės <...>