Rungtynės: Važiuojam Džesika vs Nemunas ‒ 2 (3:0)

Važiuojam Džesika75252525

Nemunas ‒ 24522815

Važiuojam Džesika laimi prieš Nemunas -2

Kauno TPMC sporto salėje įvyko Žalių D lygos varžybos. Susitiko "Važiuojam Džesika" ir Nemunas - 2 komandos. Po trijų kėlinių pergalė atitenka Važiuojam Džesikai 3-0 Pirmą kėlinį Dominykas Juodka pradėjo 5 ace'ais. Toks Startas buvo tik pradžia. Nenorėdami pralaimėti Nemunas -2 nepasiduoda ir stengiasi taškų deficitą atitaisyti gynyboje ( 8:2; 15:8) tačiau grėsmingai nusiteikusi šeimininkų komanda ir toliau renkasi sau taškus. (19:14). Nedielis sąmišis Važiuojam Džesika komandoje leido priartėti priešininkams (24:22) tačiau lemiami taškai atitenka šeimininkams. (25:22) 1-0 Antrame kėlinyje Nemunas 2 sugebėjo surinkti tik 8 taškus kurių pusė sudarė priešininkų klaidos. (9:2; 20:6). Važiuojam Džesika pergaliningai baigė kėlinį taip sutriuškinindama savo varžovus (25:8) 2-0 Trečias setas pirmus taškus buvo žaidžiamas apylygiai (5:4; 9:8) tačiau šeimininkai vėl šauna į priekį taip už nugaros palikdama savo varžovus. Nemunas 2 komanda <...>