Rungtynės: KSM ‒ Startas vs JTK „Dobilas“ (3:1)

KSM Startas 3 ‒ 1 nugalėjo svečius iš Jonavos JTK Dobilas

Š.m. sausio 14d. Kauno sporto mokyklos Startas sporto salėjė susitiko šeimininkai - KSM Startas bei svečiai - JTK Dobilas.

Po 4 setų kovos pergalę šventė šeimininkai - KSM Starto vaikinai.

Pirmasis setas prasidėjo apylygiai ir rezultatas seto viduryje buvo lygus, tačiau KSM Starto vaikinai įjungė aukštesnę pavarą ir rengdami viena po kitos rezultatyvias atakas išsiveržė į priekį ir po truputėlį tik didino savo pranašumą iki pat seto pabaigos. Pirmojo seto rezultatas: 25 - 17

Antrasis setas jau nuo pat pradžių buvo šeimininkų rankose, jie nuo pirmų taškų pirmavo 10-5 einant setui į pabaigą šeimininkų persvara tik didėjo, nors ir po paimtos minutės pertraukėlės Dobilo komandos tinklininkams pavyko šiek tiek pagerinti žaidimą ir prisivyti varžovus, tačiau susikrauta didelė persvara šeimininkams leido pergalingai užbaigti antrąjį setą rezultatu: 25 -18

Trečiąjį setą KSM Startas pradėjo pakeitę daugiau nei pusę žaidėjų aikštelėje, tačiau jau atrodė, kad ir tai jų nesustabdys, visą setą jie pirmavo ir jau seto pabaigoje šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą (21 - 16), tačiau šeimininkai per anksti pradėję džiaugtis dar neiškovotą pergalę pradėjo daryti klaidas, o svečių komanda tuo metu puikiai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime, taigi svečiams pavyko ne tik priartėti, tačiau ir po pratęsimo išplėšti pergalę trečiąjame sete rezultatu 24 - 26

Ketvirtąjį setą KSM Starto vaikinai į aikštelę žengė visiškai kitomis nuotaikomis, jie buvo nusiteikę kovingai bei labai susikaupę, beveik nedarydami klaidų šiame sete, jie puikiai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje, kas leido susikrauti didelį taškų kraitį ir triuškinamu rezultayu pergalingai užbaigti ketvirtąjį setą rezultatu: 25 - 11.