Rungtynės: Sporto fėja vs Blokada (0:3)

Sporto fėja66252417

Blokada78272625

,,Blokada“ iškovojo pergalę prieš ,,Sporto fėją“

Gruodžio 20d. 18:30 val. Kauno technikos profesini mokymo centro sporto salėje įvyko B lygos rungtynės. Aikštelėje susitiko ,,Sporto fėja" (šeimininkai) ir ,,Blokada" (svečiai). Po trijų setų tačiau įtemptos kovos pergale džiaugėsi aikštelės svečiai - 0:3. Pirmojo seto metu vyko lygi kova. Jei tik viena komanda išsiverždavo į priekį kita netrukus pasivydavo. ,,Blokados" ekipą į priekį vedė puolėjai  Edvinas Krikužas ir Kęstutis Ranšys na o ,,Sporto fėją" Edgaras Beržinskas pelnydamas taškus ir statydamas sienas. Iki pat seto pabaigos nebuvo aiškaus lyderio. Tačiau lemiamus taškus pelnė ,,Blokada" - 25:27 (0:1). Antrojo seto pradžioje taškus ėmė pelnyti ,,Sporto fėja". Ekipa rodė gražų komandinį žaidimą tačiau ,,Blokada" nė kiek neatsiliko nuo varžovų. Susitiko viena kitos vertos komandos todėl seto metu rezultatas taip pat buvo lygus. Iki seto pabaigos vyko nuožmi kova. Komandos ėmė minutines pertraukėles ir po jų pelnydavo taškus <...>