Rungtynės: Marijampolės Exleasingcar vs KCSM - Tinklo draugai (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Marijampolės Exleasingcar1182222252524

KCSM - Tinklo draugai1082525142222

Nenuspėjama „Marijampolės Exleasingcar“ ir „Tinklo draugų“ kova

Kovo 29 d. 20:30 val. A. Sabonio sporto centre susitiko B lygos komandos: „Marijampolės Exleasingcar“ (namai) ir „Tinklo draugai“ (svečiai). Po penkių įtemptų setų pergale džiaugėsi šeimininkai rezultatu 3:2 (22:25 22:25 25:14 25:22 24:22).   Pirmojo seto metu įsiveržusią „Marijampolės Exleasingcar“ svečiai greitai pavijo (8:10) ir šeimininkams teko imti pertraukėlę. Tačiau ir po jos „Tinklo draugai“ nuolat buvo priekyje (11:16). Vis dėl to tolimesnėje seto eigoje „Marijampolės Exleasingcar“ pavyko pasivyti svečius (19:20) ir dabar jau pastarieji ėmė pertraukėles strategijai aptarti. J. Kaminskiui paduodant kamuolius M. Liutkauskui ir kitiems „Tinklo draugams“ setui artėjant į galą rodos pradėjo trūkti drąsos atakuoti priešininkus. Vis dėl to komandai pavyko atlikti paskutinius puolimus ir laimėti setą rezultatu 22:25 (0:1). Antrasis setas iki vidurio vyko taškas į tašką (16:16). Aikštelėje vykstant chaosui <...>