Rungtynės: Vitameda vs Laumetris ‒ 2 (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda9721252625

Laumetris ‒ 28925192421

Vitamedos pergalė prie „Laumetris-2“

B lygos varžybose kurios įvyko RIO arenoje susitio „Vitamedos“ ir Laumetris-2“ ekipa. Po keturis setus trukusios kovos „Vitameda“ šventė pergalę 3-1 Rungtynių pradžioje pranašesni buvo „Laumetrio-2“ ekipos žaidėjai tačiau gana greitai įsižaidė ir jų priešininkai. Abi komandos demosntravo koncentruotą žaidimą į puolimą todėl gynyba buvo tiek vienai ekipai tiek kitai – problema. Griaučiau susitvarkiusi su trukdžiais gynyboje „Laumetrio -2“ komanda laimi kėlinį (21:25) Varžyboms tęsiantis „Vitamedos“ komanda atsigavo pirmame sete tik „stebėdama“ kur priešininkų „Achilo kulnas“. Supratusi kur „Laumetrio-2“ komanda buvo silpnesnė ji ten daugiausiai ir dėjo pastangu kurios su laiku vis pasiteisindavo. Seto pabaiga (25:19) Trečiame kėlinyje komandos susikovė nuožmesnėje kovoje nes svečiai nesiruošė lengvai atiduoti pergalės savo priešininkams. Toks atkaklus žaidimas šiame kėlinyje skatino komandas dar labiau stengtis žaisti ir nepasiduoti <...>