Rungtynės: Blokada vs BrainStorm (0:3)

Blokada64231823

BrainStorm75252525

„Blokada“ namuose nusileido „Brainstorm“

Sausio 5 d. 20:15 val. Kauno maisto pramonės mokykloje susitiko B lygos komandos: „Blokada“ (namai) ir „Brainstorm“ (svečiai). Po trijų setų pergalę iškovojo „Brainstorm“ rezultatu – 0:3 (23:5 18:25 23:25).   Pirmąjį setą „Blokada“ pradėjo užtikrintai (6:1) tačiau po svečių paimtos minutės pertraukėlės rezultatas greitai buvo išlygintas (9:9). Tuomet pertraukėlę ėmė šeimininkai. Toliau varžovai neleido vieni kitiems toliau atsiplėšti (13:13) tačiau „Brainstorm“ lėtai bet užtikrintai vis didino taškų skirtumą (16:18 19:24). „Blokada“ vėl paėmė minutės pertraukėlę po kurios rodos komanda įsivažiavo ir ketino laimėti setą (23:24). Bet svečiai taip pat paėmė pertraukėlę po kurios buvo pelnytas lemiamas taškas ir „Brainstorm“ laimėjo setą rezultatu 0:1 (23:25).   Antrajį setą komandos pradėjo neatsilikdamos viena nuo kitos (3:4 8:7). Tačiau netrukus „Brainstorm“ pradėjo veržtis į priekį (8:13). „Blokadai“ nepadėjo nei imtos minutės pertraukėlės <...>