viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda1061825232515

Smūgis882511251413

Dramatiškoje kovoje „Vitameda“ nugalėjo „Smūgio“ ekipą

Lapkričio 24d. 18:30val. Kauno maisto pramonės mokyklos sporto salėje įvyko "B" lygos varžybos. Jėgas surėmė „Vitameda" (aikštelės šeimininkai) ir „Smūgis“ (aikštelės svečiai). Po penkių setų kovos pergalę namuose  šventė „Vitamedos" komanda rezultatu - 3:2. Pirmasis setas prasidėjo įtempta kova. Komandos keitėsi viena po kitos rezultatyviomis atakomis. Nei viena iš ekipų niekaip nesugebėdavo atitrūkti nuo varžovų didesniu taškų skirtumu (6:6) (13:13) (16:16). Tačiau lemiamomis pirmojo seto akimirkomis „Vitamedos“ ekipa pradėjo daryti klaidas ko pasekmėje varžovai pelnė lengvus taškus ir spurtavę (2:9) laimėjo pirmąjį setą rezultatu (18:25). Antrąjį setą šeimininkai supratę kad šiandien kova nebus lengva pradėjo taisyti žaidybines klaidas. Pademonstravę pavyzdinę gynybą „Vitamedos“ komanda pradėjo setą „galingai“ (14:6). Tokio užsivedimo nesitikėję svečiai truputi sutriko ir pradėjo atiduoti lengvus taškus šeimininkams. Po tokios sunkios pradžios „Smūgio“ ekipa nebesugebėjo atsitiesti  šiame sete (25:11). Po galingai sužaisto atrojo seto „Vitamedos“ komanda trečiajame sete grįžo į žaidimą atsipalaidavę. Tuo puikiai pasinaudojusi „Smūgio“ ekipa pradėjo susitikimą rezultatu (1:6). Po šeimininkų komandos kapitono Darius Baltrušaitis paprašytos minutės pertraukėlės komanda į aikštelę grįžo daug labiau užsivedusi. Žaidimą po truputi pradėję kontroliuoti šeimininkai  sugebėjo pasivyti  „Smūgio“ ekipą iki minimalaus taškų skirtumo (13:14). Toliau žaidimas klostėsi lygiai. Seto baigtį lėmė tik dviejų sėkmingų epizodų gynyboje dėka suteikusių šansą užpulti <...>