Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Dobilas (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
Vitameda49191614
 
Dobilas75252525


Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Antonas0090000000
Artūras Mickevičius000000300-3
Darius Baltrušaitis0000000000
Kęstutis Bradauskas4003003004
Nerijus Glodenis90130010011
Raimundas Pocius81142001500-4
Remigijus Vilkas4022001005
Stanislovas Janušauskas6011006001
Vidmantas Deltuva8015007006
 491281600360020

Dobilas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Arturas Daujotas162140020020
Justas Sadzevičius4007002009
Mėrūnas Savickas144160020022
Rapolas Kymantas30204003004
Saulius Vencevičius000000200-2
Tomas Tarosas60050010010
Vilius Stankevičius4104000009
 757223000120072
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 3085

Komentarai