Rungtynės: LSMU vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (3:1)

LSMU pergalė prieš KSM Startas ‒ „Heksa“

Kovo 4 dieną, 17:45 LSMU VA sporto rūmų salėje vyko Moterų „Dailiosios“ A lygos varžybos. Keturių setų kovoje susitiko LSMU ir KSM Startas – „Heksa“.

Pirmame kėlinyje užtikrintas LSMU merginų komandos žaidimas leidžia išsiveržti joms į priekį. Tačiau daromos klaidos kišo koją ir vieną kitą tašką galėjo pelnyti KSM Startas – „Heksa“ merginos. Nors jaunosios Kauno sporto mokyklos auklėtinės ir stengėsi, tačiau pritrūko patirties, kurios daugiau turi šeimininkės. (25:18) (1:0)

Antras setas tarsi apsiverčia. Pagaliau pirmauja svečių komanda, jaunosios tinklininkės net nežada lengvai nusileisti savo priešininkėms. (8:16) Po LSMU pertraukos „Heksa“ merginos toliau pelno taškus. Puikiai blokuodamos LSMU komandos kirčius, KSM Startas – „Heksa“ išlaiko lyderiaujančios komandos statusą ir laimi kėlinį. (17:25) (1:1)

Trečias setas - žaidimas atkarpomis. Tai viena, tai kita komandos pelno po kelis taškus. KSM Startas – „Heksa“ išsiveržia ir atitolusios nuo varžovių, jau džiaugėsi pergale (16:23). Tačiau jaunučių ekipoje prasideda sąmyšis, kuriuo naudodamasi LSMU komanda pasiveja ir galiausiai aplenkusios laimi setą. (26:24) (2:1)

Ketvirtame sete palaužtos jaunosios tinklininkės stengiasi žaisti ir demonstruoti, tai ką išmoko treniruočių metu, tačiau pranašumą išlaiko LSMU ekipa iki paskutinių akimirkų. (25:16) (3:1)

Po varžybų kalbintos LSMU komandos narės džiaugėsi varžovių sugebėjimai, geru žaidimu ir pridūrė: „Labai trūksta dėl traumų „iškritusių“ merginų, bet stengėmės kuo geriau žaisti“.