Rungtynės: Važiuojam Džesika vs NUTPA (3:2)

Įtemptose varžybose ,,Važiuojam Džesika'' nugali ,,NUTPĄ''

Kovo 17 dieną, KTPMC sporto salėje įvykusiose B lygos rungtynės, pergalę pavyko atsikovoti ,,Važiuojam Džesika'' prieš ,,NUTPA'' ekipą, rezultatu 3:2.

Žaidimas startavo apylygėmis ekipų jėgomis, tačiau setui įpusėjus ,,Važiuojam Džesika'' po penkių taškų spurto (rez.: 10:9; 15:9) pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir savo pranašumą išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos - 25:18.

Antrame sete, situacija mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo - ,,Važiuojam Džesika'' komandos žaidėjai E. Niklovas, T. Dulkys bei D. Juodka rezultatyviai rengtomis atakomis rinko taškus ir setą užbaigė dar viena pergale - 25:21.

O štai trečiame žaidimo rate, ,,NUTPA'' nežadėjo lengvos pergalės ,,Važiuojam Džesika'' žaidėjams. A. Laučius bei N. Baltrukonis iki pat žaidimo pabaigos kėlė įtampą priešininkams. Galiausiai žaidimo pabaigoje, ,,NUTPA'' pademonstravo atkaklų komandinį žaidimą ir iš priešininkų išplėšė paskutiniuosius lemiamus taškus - 26:28.

Ketvirtame sete, užsivedusi ,,NUTPA'' kėlinį užbaigė triuškinančiu rezultatu. Žaidėjams itin sekėsi atlaikyti varžovų atakas blokuotais mušimais bei keletu taiklių A. Laučiaus padavimų dėka, komanda rinko taškus neįtikėtinu tempu. Ekipa iš rezultato 8:11 sugebėjo pakilti iki pat 8:22. Tuo tarpu ,,Važiuojam Džesika'' atrodė visiškai išsikoncentravusi ir teko pripažinti pralaimėjimą - 11:25.

Lemtingame penktame sete, ,,Važiuojam Džesika'' jaunatvišku užsidegimu pavyko atsigriebti prarastą laimėjimą trečiame sete. Žaidimas baigėsi 15:10 (3:2).