Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Alytaus „Dzūkija ‒ SRC ‒ Berner“ (3:1)

Vilniaus Universitetas LTF I lygoje toliau žengia be pralaimėjimų

Vilniaus Universitetas LTF I lygoje toliau žengia be pralaimėjimų

Šiandien, sausio 25 d. Vilniaus Universitetas namų aikštelėje priėmė svečius iš Alytaus "Dzūkija - SRC - Berner" komandą, ir po gana atkaklios kovos įveikė svečius rezultatu 3:1 (25:22; 25:23; 23:25; 25:19). Vilniečiai kol kas žengia be pralaimėjimų ir ši pergalę jiems jau buvo šeštoji, tuo tarpu dzūkams tai buvo 5 nesėkmė, ir jų sąskaitoje tik vienintelė pergalė.

Pirmasis ir antrasis setai vyko gana apylygiai, tačiau pabaigas kiek tiksliau sužaidę VU studentai išplėšė pergales setuose. Trečiasis setas vyko panašiu scenarijum kaip ir pirmieji du, tačiau šį kartą jau svečiams geriau pasisekė sužaisti seto pabaigą ir jie šiek tiek sušvelnino atsilikimą setais 1:2.

Na o paskutiniame sete po gana atkalios pirmosios jo dalies vėliau vilniečiai sužaidė kiek tiksliau iš laimėję ketvirtąjį setą tuo pačiu šventė pergalę ir rungtynėse 3:1

Pralaimėjusių komandos treneris Andriaus Šerkšno komentaras:

Pralošėme prieš vieną stipriausių lygos komandų. Daug klaidų padarėme padavime ir gynyboje. Prieš juos tiek klysti negalime. Savo vyrams ačiū už kovą, išskirti nieko nenorėčiau - visi kas buvo aikštelėje tie kovojo ir siekė pergalės. Priešininkų komanda gerai sukomplektuota. Puikus jaunimas, tai pat turi kelis vedlius, kurie turi aukščiausios lygos patirties, jie ir diktuoja visą jų žaidimą. VU komandai nuoširdūs sveikinimai, o mes bandysim išlipt iš užsitesusios pralaimėjimų duobės.

Puslapis peržiūrėtas: 1402

Komentarai