Rungtynės: Dainava vs Nemunas (1:3)

„Dainava“ turėjo pripažinti „Nemunas“ komandos pranašumą.

Sausio 29d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos rungtynės tarp šeimininkų „Dainava“ ir svečių „Nemunas“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo svečių „Nemunas“ komanda.

Rungtynėse geriau startavo svečių komandą (2:8), nors aikštelės šeimininkams pavyko stabilizuoti situaciją (10:12), viso seto metu priekyje buvę „Nemunas“ užtikrintai laimėjo pirmąją susitikimo dalį (17:25).

Antrasis setas prasidėjo lygia kova (6:6). Kėlinuko eigoje Nemuno komandai pavyko perimti iniciatyvą (7:11), bet aikštelės šeimininkai „Dainava“ greitai sugebėjo atsitiesti (12:13). Tačiau tuomet dar kartą spurtą atlikę Nemuno tinklininkai perėmė seto kontrolę (14:22) ir saugiai laimėjo ir antrąją mačo dalį (18:25).

Trečiosios rungtynių dalies pirmojoje pusėje vyko nuožmi,atkakli ir lygi kova (7:7) (11:11) (13:13). Antrojoje kėlinuko pusėje iniciatyvą ir vėl perėmė „Nemunas“ (16:21) ir atrodė, jog sėkmingai sužaidę seto pabaigą laimės ir trečiąją susitikimo dalį. Tačiau charakterį pademonstravę aikštelės šeimininkai sugebėjo likviduoti turėtą deficitą ir išsiveržti į priekį (23:21), o galiausiai ir laimėti trečiąjį rungtynių setą (25:23).

Sėkmingą žaidimo bangą pagavę „Dainava“ geriau pradėjo ir ketvirtąjį kėlinuką (11:5), bet tuomet situaciją stabilizavę svečiai ne tik panaikino turėtą deficitą (13:13), bet sugebėjo ir perimti seto kontrolę (14:20). Ir analogišku rezultatu antrajai rungtynių daliai laimėjo ketvirtąjį setą (18:25) ir įsirašė antrąją pergalę „Žalių“ D lygoje.

Po rungtynių vienas iš „Nemunas“ komandos žaidėjų sakė: Jog pergalę lėmė vieningumas ir komandiškumas.