Rungtynės: LSMU vs Aušrinė ‒ Titmaras (3:0)

LSMU75252525

Aušrinė ‒ Titmaras55142120

Po trijų setų kovos laimėjo LSMU merginos

Šiandien LSMU sporto rūmuose susitiko LSMU ir Aušrinė - Titmaras komandos ir po trijų setų kovos laimėjo LSMU 3:0 (25:14; 25:21; 25:20) Pirmajame sete vyko įnirtinga kova komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Tačiau seto viduryje (13:13) LSMU merginos susiėmė toliau sekmingai rinko taškus o tuo tarpu Aušrinė - Titmaras merginos negalėjo daryti to paties nors ir bandė minutės pertraukėlėm stabdyti LSMU merginas bet net tai nepadėjo 25:14. Antrajame sete vyko lygi kova pirmaudavo tai viena tai kita komanda (11:11) (21:21). Šeimininkės sau negalėjo leisti pralaimėti ir susigriebė seto gale. Kamilė Liubartaitė gale pelnė 3 iš 4 taškų seto gale ir padėjo LSMU merginom spurtuoti ir laimėti antrąjį setą 25:21. Trečiajame sete pradžioje spurtavo LSMU merginos (11:6) tačiau tai nebuvo pabaiga. Aušrinė - Titmaras merginos susiėmė ir pradėjo vytis savo varžovės (23:20) bet pritrūkusios jėgų turėjo pripažinti namų salėje žaidusių LSMU merginų pergalę 25:20. Po varžybų paklaustas LSMU treneris Pranas Mockus <...>