Rungtynės: Kauno kolegija vs Kauno technikos kolegija (1:3)

Kauno kolegija rezultatu 1:3 nusileido Kauno technikos kolegijos komandai

Vasario 13 d. 18:30val. Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno kolegijos ir svečių Kauno technikos kolegijos komandų. Pergalę po keturių setų kovos šventė svečių Kauno technikos kolegijos tinklininkai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai Kauno kolegija (10:5). Iki pat seto pabaigos pranašumą auginę aikštelės šeimininkai kėlinuko pabaigoje pasiekė dviženklę persvarą (23:13), nors Kauno technikos kolegijai ir pavyko sušvelninti deficitą iki (24:20), pergalės iš savo rankų pirmajame sete Kauno kolegijos tinklininkai nebepaleido (25:20).

Antrosios rungtynių dalies pradžia kardinaliai skyrėsi nuo pirmosios mačo dalies, šį sykį į priekį išsiveržė jau svečių komanda (5:9). Viso seto metu Kauno technikos kolegijos tinklininkai neleido aikštelės šeimininkams priartėti per mažiau, kaip tris taškus, taip sugebėdami išlyginti rungtynių rezultatą (20:25).

Trečiajame sete ir vėl geriau startavo svečių komanda (7:13). Nors Kauno kolegija kėlinuko eigoje ir sumažino atsilikimą iki (15:18), tačiau atkarpą 2:10 laimėję Kauno technikos kolegijos tinklininkai užtikrintai laimėjo ir trečiąją mačo dalį (17:25).

Ketvirtojo kėlinuke pradžioje vyko atkakli ir lygi kova (10:10), nors Kauno technikos kolegijai pavyko suregzti spurtą ir atitrūkti (10:14), šeimininkai Kauno kolegija greitai stabilizavo situaciją (15:15). Antroje seto pusėje vyko sunkiai prognozuojama ir permaininga kova iki pat seto pabaigos nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnės , nei dviejų taškų persvaros. Sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę Kauno technikos kolegija laimėjo ir ketvirtąjį setą (25:27), taip įsirašydami ketvirtąją pergalę C lygos pirmenybėse.

Po rungtynių vienas iš Kauno technikos kolegijos žaidėjų pasidalino mintimis apie susitikimą:

Kokie pagrindiniai pergalės akcentai?

Rungtynes pradėjome vangokai, pirmame sete darėme nemažai klaidų, bet vėliau sugebėjome atsitiesti ir sužaidėme neblogą mačą.