Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Naktis vs Važiuojam Džesika (2:3)

Įnirtingoje kovoje ,,Važiuojam Džesika“ pergalė prieš ,,Naktis“ ekipą (video)

Įnirtingoje kovoje ,,Važiuojam Džesika“ pergalė prieš ,,Naktis“ ekipą (video)

Vasario 24d 18 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre, "Žalių" D lygoje susitiko šeimininkai "Naktis" ir svečių komanda "Važiuojam Džesika". Abi šios komandos stovi lentelės viršuje ir kovojo dėl svarbių pozicijų prieš atkrintamasias varžybas. Komandos pademonstravo gražią kovą ir tik po penkių setų "Važiuojam Džesika" sugebėjo išplėšti pergalę ir likti vis dar be pralaimėjimų.

Pirmajį setą abi komandos pradėjo aršia kova, taškas į tašką. Iki pat seto pabaigos nei viena komanda nebuvo išsiveržusi į priekį daugiau nei dvejais taškais. "Važiuojam Džesika" puikiai sužaidė blokuodami ir lemiamais taškais pasinaudojo priešininkų klaidomis ir surengė spurtą laimėdami tris taškus iš eilės ir laimėdami setą rezultatu - 21:25 (0:1).

Antrajame sete daug niekas nepasikeitė. Vėl užvirė kova taškas į tašką ir abi komandos demonstravo, kad yra panašaus lygio ir verta viena kitos. Šiame sete komanda "Naktis" atsigavo po skaudaus praeito seto pralaimėjimo ir sugebėjo pademonstruoti stabilumą ir gerą žaidimą. Svečių komanda pradėjo dažniau klysti ir jų padovanotos klaidos priešininkams neleido jiems laimėti šio seto. "Naktis" laimi rezultatu - 25:22 (1:1).

Trečiajame sete "Važiuojam Džesika" labai gerai puolė, V.Girčys ir O.Andrulis buvo sunkiai sustabdomi ir jie tapo galvos skausmu priešininkams. Tačiau kiekvienas taškas, dažniausiai budavo atsakomas komandos draugų klaidomis ir niekaip nepavykdavo išsiveržti į priekį. Tuo tarpu šeimininkų komanda žaidė labai tvarkingai ir mažai klydo, nors puolime jie dažnai strigo, tačiau pasinaudoję priešininkų dovanomis jie šventė pergalę šiame sete rezultatu - 25:23 (2:1).

Ketvirtajį setą labai gerai pradėjo komanda "Naktis" jie laiminėjo rezultatu - 9:2. Tačiau "Važiuojam Džesika" nebuvo pasiruošę nuleisti rankų ir pasiduoti rodėl patys surengė gerą atkarpą ir taip išlygino rezultatą. Šiame sete svečių komanoje V.Girčys, pasiėmė visą atsakomybę ir komandą ant pečių ir buvo pasiruošęs vienas laimėti setą. Jis šiame sete pelnė 10 taškų ir sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu - 23:25 (2:2) ir perkelti kovą į paskutinijį penktą setą.

Penktajame sete "Važiuojam Džesika" vis dar buvo ant bangos ir užsivedę stipriais smūgiais griovė priešininkų gynybą. "Naktis" irgi atsakydavo savo rezultatyviomis atakomis, abi komandos mažai klydo, tačiau laimėjo komanda, kuri pademonstavo aukštesnį meistriškumo lygį ir sugebėjo pelnyti penkis taškus iš eilės pačioje seto pabaigoje. "Važiuojam Džesika" šventė pergalę rezultatu - 9:15 (2:3).

Rungtynių VIDEO EPIZODAI

Puslapis peržiūrėtas: 6823

Komentarai