Rungtynės: Sporto fėja vs Vitameda (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Sporto fėja971825112815

Vitameda101251725268

„Sporto fėja“ po penkių setų kovos šventė pergalę prieš „Vitameda“.

Lapkričio 27d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos rungtynės tarp šeimininkų „Sporto fėja“ ir svečių „Vitameda“ komandų. Pergalę po permainingos ir nenuspėjamos kovos šventė Sporto fėjos tinklininkai. Pirmoje susitikimo dalyje geriau startavo „Vitameda“ komanda (6:14). Viso seto metu situaciją kontroliavę svečiai neleido aikštelės šeimininkams priartėti arčiau taip laimėdami pirmąjį rungtynių setą rezultatu (18:25). Antrojo kėlinuko pradžia klostėsi apylygiai ir komandos keitėsi pelnomais taškais (10:10). Tačiau sėkmingo spurto dėka seto eigoje iniciatyva perėmė „Sporto fėja“ komanda (22:15) ir pergalės antrajame sete iš savo rankų nepaleido (25:18). Trečioji rungtynių dalis visiškai priklausė svečių „Vitameda“ komandai. Nuo pat seto pradžios didelį pranašumą susikrovę svečiai (2:14) kontroliavo situaciją viso kėlinuko metu ir užtikrintai laimėjo trečiąją susitikimo dalį (11:25). Viso ketvirtojo seto metu vyko atkakli ir nenuspėjama kova. Iš pat pradžių geriau startavo aikštelės šeimininkai (6:2) <...>