Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Kreipimasis į „tikrus“ tinklinio mėgėjus.

 Kreipimasis į „tikrus“ tinklinio mėgėjus.

Esate grupė draugų, vasarą tinklinį žaidžiančių paplūdimyje, o šaltuoju metų laiku reguliariai susirenkančių vakarais kažkurioje iš sporto salių „padaužyti“ tinklinio kamuolį per tinklą. Jūsų tarpe taip pat yra ir merginų, kurios irgi labai mėgsta šią sporto šaką. Žinoma jums labai smagus toks sportavimo būdas, savame draugų būryje, tačiau ar niekados nekilo minčių pamėginti pažaisti prieš kitas nepažystamas komandas, kurios būtų panašaus pajėgumo, pasidžiaugti galbūt pasiekta pergale, pajusti azartą po pelnyto taško ar sėkmingos užtvaros? Tai jums gali būti naujas netrastas jausmas, kurį vėliau pamėgsite visam gyvenimui.

Žinoma, Jūs turbūt iškarto pagalvosite, kad va mes tik paprasti mėgėjai, o ten, būsimi važovai kur kas stipresni, ir nėra tikslo eiti žaisti ir būti „uždaužytiems“... Nieko panašaus, šio kreipimosi tikslas ir yra suburti tikrąsias mėgėjiškas komandas, į vieną atskirą, specialiai naujokams skirtą lygą, kurios tarpusavyje galėtų varžytis kaip lygiavertės komandos, taip pat turėtų galimybę laimėti taurę bei medalius, o vėliau tokiai komandai „užaugus“ bus galimybė pereiti į stipresnę lygą.

Būtų puiku sulaukti tokių komandų atstovų elektroninio laiško ar skambučio, norinčių išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje su tikrais teisėjais ir statistika, Žinoma teisėjai atlaidžiau žiūrės į elementarias klaidas, kurių ateityje tikimės kad turėtų mažėti, nes tai bus ne tik dalyvavimas pirmenybėse bet ir taip pat bus papildomas žinių bagažas iš tinklinio taisyklių kiekvienam iš žaidėjų, ir šios žinios tikrai bus tik į naudą visiems tinklinio mėgėjams.

Dalyvaujant pirmenybėse visuomet laiko liks ir treniruotėms, todėl nepergyvenkite jei Jūsų kompanija yra didelė, o dalyvautų ne visi. Grafikas nebūtų labai intensyvus, todėl įprasto režimo labai keisti nereikėtų.

Nuostatai šiai naująjai lygai kolkas nėra sukurti, bet jei atsiras bent 4 tokios pradedančios komandos, bus pasiūlytas visoms komandos patogus variantas dalyvavimui, ar tai bus vien tik vyrų ar moterų komandos, ar tai būtų MIXai. Na o jei vistiek į šį kreipimasi bus žiūrima nedrąsiai, siūlome pradžiai sužaisti draugiškas rungtynes ir įvertinti savo galimybes. Norėdami sužaisti draugiškas taip pat kreipkitės į mus. 

Mūsų kontaktai info@ktml.lt tel. 867696000.

 

Komentarai

Puslapis peržiūrėtas: 4776