Rungtynės: LSU vs Mintonet (3:0)

,,LSU" palaužė ,,Mintonet" ekipą

Vasario 27 d. 20:30 val. įvyko A lygos rungtynės. Lietuvos sporto universiteto salėje susitiko ,,LSU" (šeimininkai) ir ,,Mintonet (svečiai). Po trumpos, tačiau įtemptos kovos pergalę iškovojo ,,LSU" komanda rezultatu - 3:0.

Nuo pat pirmojo seto pradžios užvirė atkakli kova. Vienai iš ekipų išsiveržus į priekį, kita netrukus pasivydavo (3:3; 4:6; 6:8). Įpusėjus setui ,,LSU" ėmė įgauti vis solidesnį pranašumą. Šeimininkų komandos jungėjas - Ovidijus Vaškevičius patogiai kėlė kamuolius, kol puolėjas - Mantas Grinevičius vertė juos lengvais taškais, taip neleisdamas savo priešininkams atsitiesti ir išlyginti rezultatą (20:16). Tačiau ,,Mintonet" komandos žaidėjas - Marius Strioga, savo sėkmingų padavimų dėka sugebėjo spurtuoti ir beveik išlyginti rezultatą - 24:23. Nors ekipas skyrė tik vienas taškas, aikštelės svečiams nebepavyko užbaigti pirmojo seto sėkmingai. Vis gi ,,LSU" pavyko ,,pasiimti" mačo pergalę. Rezultatas - 25:23 (1:0).

Antrasis setas prasidėjo įtempta kova - taškas į tašką. Įnirtinga kova išsilaikė viso seto metu (4:4; 14:14: 19:19; 22:22). Antrajame sete labiausiai išsiskyrė ,,Mintonet" komandos puolėjas - Justinas Laurinavičius. Vaikinas viso seto metu ,,eisavo", rezultatyviai atakavo ir neleido savo varžovams išsiveržti į priekį. Rezultatui esant - 22:22, niekas negalėjo numatyti rungtynių baigties. Tačiau pačią paskutinę minutę ,,LSU" suėmė save į rankas bei galėjo džiaugtis ir antrojo mačo pergale garbingu rezultatu - 25:23 (2:0).

Trečiojo seto pradžia buvo panaši į pirmojo. Nuo pat pirmųjų taškų virė nuožmi kova. Tačiau po rezultato - 12:11, ,,Mintonet" ekipa spurtavo penkių taškų atkarpa, taip bent trumpam įgaudami pranašumą. ,,LSU" ekipos žaidėjai buvo pasimete. Rezultatui esant 16:19, nei viena komanda nebeturėjo minutinių pertraukėlių, tad treneriai nebegalėjo  padėti. Tačiau aikštelės šeimininkų žaidėjas - Audrius Kasperavičius, pačią paskutinę minutę tiesiog pašėlo, taip suteikdamas savo komandai vilties. A.Kasperavičius savo galingų atakų dėką sugebėjo spurtuoti ir sėkmigai užbaigti setą. Taigi, šio vakaro pergale galėjo džiaugtis ,,LSU". Setas baigėsi rezultatu - 25:20 (3:0).