Rungtynės: Kauno kolegija vs RIO Arena (1:3)

,,RIO Arena'' svečiuose nurungė ,,Kauno kolegijos'' komandą

Kauno kolegijos sporto salėje, Gruodžio 12d., 17:30val. Susitiko "Kauno kolegijos" komanda (šeimininkai) ir "RIO Arena" (svečiai). Po įtemptos keturių setų kovos, pergalę išplėšė ,,RIO Arenos’’ ekipa, rezultatu - 1:3.

Pirmąjame sete startavo ,,RIO Arenos’’ ekipa. Jau nuo pat pirmųjų taškų svečių komanda griebėsi iniciatyvos ir tiesiog į kampą užspaudė savo priešininkus (rez. 1:5; 6:7; 9:18). ,,Kauno kolegijos’’ komanda dar bandė seto pradžioje pavyti varžovus ir išlyginti rezultatą, tačiau nepavyko to padaryti. Žaidėjams pritrūko susižaidimo. Tad ,,RIO Arena’’ nesudėtingai laimėjo pirmojo kėlinio pabaigą rezultatu 16:25 (0:1).

Po laimėto pirmojo kėlinio, ,,RIO Arenos’’ komanda parodė savo stipriąją pusę – komandinį susižaidimą. Taip jiems pavyko nuo pat seto pradžios įsiveržti į priekį net 9t. persvara. Rezultatyviausi žaidėjai buvo Lukas Oleškevičius, kuris patogiai padavinėjo kamuolį Justinui Laurinavičiui. Šie rengdami taiklias atakas, pelnė komandai daugiausia taškų. Tuo tarpu, ,,Kauno kolegija’’ atkakliai kovojo, tačiau darytos klaidos komandai atnešė ir dar vieną pralaimėjimą (14:25). Antro seto pergalę džiaugėsi ,,RIO Arenos’’ žaidėjai (0:2).

Trečiasis kėlinys nuo pirmųjų minučių pasisuko kita linkme, salės šeimininkai pradėjo pirmauti (3:1). Išryškėjo komandos lyderiai. ,,Kauno kolegijos“ ekipos jėga buvo Mantas Vyštartas ir Vilius Grikšas. Pastarasis rezultatyviomis atakomis pelnęs komandai daugiausia taškų. ,,RIO Arenos’’ komanda pastebėjusi, kad priešininkai sustiprėjo ir vis lenkė juos, pasiėmė pertrauką. Tačiau ir po jos ,,Kauno kolegijos’’ žaidėjai aršiai kovojo dėl kiekvieno taško. Po nuožmios kovos, pergalę atsikovojo šeimininkų komanda 25:22, (1:2).

Ketvirtasis kėlinys buvo tikra nervų ir azarto kova. Abi komandos žaidė taškas į tašką. Vis labiau į priekį veržėsi ,, RIO Arenos’’ komanda. Šeimininkų komanda pradėjo daryti klaidas, tiek priėmimo metu, tiek gynyboje. Tuo naudodamiesi, svečiai ,,ėjo’’ pergalės link. Visgi, ,,Kauno kolegijos’’ komandai nebepavyko pasivyti varžovų (18:25) ir "RIO Arenos" ekipa šventė kėlinio pabaigą (1:3).