Rungtynės: LSMU vs LSU (3:2)

,,LSMU'' ekipa išplėšė pergalę prieš ,,LSU''

Lapkričio 20 d. 17:15 val.(LSMU VA sporto rūmų salėje) įvyko moterų ,,Dailiosios'' lygos rungtynės. Aikštėje susitiko ,,LSMU'' (šeimininkų) ir ,,LSU'' (svečių) komandos. Po penkių setų kovos pergalę išplėšė šeiminkų ,,LSMU'' komanda.

Pirmajame sete po pirmus taškus pelnė abejos komandos. Toliau aštuonių taškų pranašumą įgijo ,,LSU'' ekipa (1:9). Nors šeiminkių komanda stengėsi  žaisti iš paskutiniųjų ir pasivyti priešininkes, tačiau joms sekėsi sunkiai. ,,LSU'' pelnė dar šešis taškus, kurie į neviltį stumė aikštelės šeiminkines (3:15). Setas baigėsi, kovingai nusiteikusių ,,LSU'' ekipos pergale (15:25).

Antajame sete į šturmą padrąsintos kilo ,,LSMU'' komanda. Abi ekipos didžiąją  kėlinio dalį keitėsi taškais. Po rezultatyvių J.Domarkaitės pelnytų taškų šeiminiu komanda išsiveržė į priekį (19:16). Į šį rezultatą ,,LSU'' atsakė pora klaidų. Antrąjį setą laimėjo ,,LSMU'' merginos (25:18).

Trečiajame sete dominavo ,,LSMU'' komanda. Po antrojo seto nesekmės ,,LSU" komanda, vis dar buvo sutrikusi. Tuo pasinaudodamos J.Bytautaitė ir M.Ramanauskaitė vedė savo komandą pergalės link.  Mėgindamos atsitiesti, ,,LSU" komandos žaidėjos, vis stengėsi pelnyti taškus, tačiau klaidų ir taškų santykis, bei žaidybinis stresas padarė savo. Šeimininkės šventė 3-ojo kėlinio pergalę, rezultatu (25:15).

Ketvirtajį setą, galingai pradėjo svečių ekipa (1:9). ,,LSMU" komanda nespėjo atsipeikėti po dviejų pergalingų setų, o jau ketvirtas setas įpūsėjo. "LSU" naudodamosios merginos, vedamos L.Miklovytė ir L.Simanavičiūtė, komandą tolino nuo varžovių (10:19). Nors ,,LSMU" ekipos treneris ir ėmė minutines pertraukėles, tačiau jos buvo neefektyvios, merginos buvo pasimetusios, o gal net ir pavargusios. Rezultatu (14:25) pergalę šventė ir rezultatą setų kovoje išlygino ,,LSU" komanda.

Prasidėjus penktam, paskutiniam keliniui, komandos mainėsi taškais (2:2). Nei viena komanda nenusileido varžovėms, tačiau šis kėlinys parodė, kurios komandos buvo mažiau išsekusios. Paskutinius kelinio taškus pelnusios J.Bytautaitė ir J.Domarkaitė padėjo tašką šiose rungtynėse. Pergalę šventė ,,LSMU" komanda (15:12).