Rungtynės: Sporto fėja vs Dobilas (3:0)

„Sporto fėja“ nurungė Jonavos „Dobilo“ ekipą

Sausio 31 diena, B lygos varžybose Kauno technikos rengimo mokymo centre 20:00val. susitiko vieni iš lyderių Jonavos „Dobilas“ ir salės šeimininkai „Sporto fėja“. Po trijų setų kovos šeimininkai apgynė namų sienas rezultatu 3-0.

Pirmasis setas prasidėjo abiejų komandų lygiaverčiu žaidimu, kas puikiai matėsi švieslentėje (3:3; 6:6; 8:8). Tačiau „Sporto fėja“ spurtavo net penkiais taškais į priekį. Nenorėdama atsilikti „Dobilo“ komanda stengėsi pasivyti varžovus, tačiau tai padaryti sekėsi sunkiai. Nesusižaidimas buvo didžiausia svečių bėda. Netiksliai pakelti kamuoliai O.Pentiochinui ir M.Savickui buvo didžiausias šio kėlinio „inkaras“. Tuo naudodamasi „Spoto fėjos“ komanda taškas po taško tolo nuo priešininkų (16:12). Nors komanda skyrė tik keturi taškai, tačiau minutinės pertraukėlės svečių komandos neišgelbėdavo (24:16). Puikaus palaikymo iš tribūnų, kuriose dominavo Kauno TPMC komandos žaidėjai, sulaukusi „Sporto fėjos“ ekipa pelnė paskutiniuosius kėlinio taškus, kuriuos uždirbo G.Lekavičiaus ir L.Kirchovo duetas. (25:17) 1-0

Antra setas prasidėjo sausu „Sporto fėjos“ dominavimu (6:1). Komanda spurtavo nuo pirmųjų kėlinio taškų. Po minutinės pertraukėlės, kurią paėmė „Dobilas“ komandos kapitonas, ekipa mėgino atsirevanšuoti ir pasivyti,varžovus, tačiau tai sekėsi sunkiai. M.Savickui atsistojus prie padavimo linijos užvedė komandą savo pora ace‘ų. (12:10) . „Sporto fėjos“ kapitonas G.Lekavičius pajutęs, kad priešininkai vejasi, demonstratyviai parodė minutės pertraukėlę, po kurios grįžo susikaupę ir parodė, kad pergalės lengvai neatiduos svečiams (19:14). Priešininkai stengėsi nepasiduoti, tačiau kėlinyje kilo problemų su kamuolio priėmimu. To pasekoje, šeimininkai pergalingai šūkavo. Po pokalbio su teisėju „Sporto fėjos“ kapitonas ir laisvas gynėjas (libero) gavo po įspėjimą. Tačiau tai komandą tarsi dar labiau užvedė kovai. Setas baigėsi (25:17) „Sporto fėjos“ naudai. 2-0

Trečiame sete, šeimininkai žaidė tarsi per treniruotę. Taškus į savo kraitį krovė vienas paskui kitą. „Dobilas“ komandos kapitonas nelaukdamas didelio skirtumo taškų ėmė minutines ir aiškino komandos draugams, kad galime laimėti setą (3:3; 9:4; 12:10). Tačiau kėliniui įpusėjus „Dobilo“ ekipa nebeturėjo minutinių pertraukėlių, kas „Sporto fėjos“ komandai buvo šansas sublizgėti. Šeimininkai tiesiog „skraidė“ po aikšletę. O taškus rinkoL.Kirchovas, E.Sliežauskas ir G.Valionis. Tai buvo trečio kėlinio trio (22:14). Komanda „Dobilas“ nuleido rankas ir pasidavė šeimininkams (25:14) 3-0.

Po varžybų „Sporto fėjos“ žaidėjas E.Sliežauskas pakomentavo: „Pagaliau! Džiaugiamės atsirevanšavus varžovams ir nugalėjus B lygos vienus iš favoritų“