Rungtynės: Korys vs Pervesk.lt (2:3)

Po permainingų varžybų ‒ ,,Pervesk.lt'' pergalė prieš ,,Korys'' ekipą

Vasario 10 dieną, vyko permainingos komandų ,,Korys‘‘ (šeimininkai) ir ,,Pervesk.lt‘‘ (svečiai) rungtynės. Po antrojo seto atsipalaidavusiems ,,Pervesk.lt‘‘ žaidėjams, pergalei susigrąžinti prireikė penkių setų (2:3).

Pirmąjį žaidimo kėlinį puikiai startavęs ,,Korys‘‘ susilaukė varžovų atsako. Taktiški ,,Pervesk.lt‘‘ žaidėjos N. Fiodorovaitės keturi padavimai iš eilės padėjo komandai sulyginti rezultatus bei gerokai sutrikdyti priešininkus (rez.: 9:2; 9:8). Svečiams pavyko žaidimui baigiantis įgyti pranašumą ir užbaigti kėlinį rezultatu – 19:25. Sekančiame sete, ,,Korys‘‘ kebliau sekėsi priėmime, ko pasėkoje ir lėmė žaidimo baigtį – 17:25. O štai trečiame, viskas pakrypo visai kita linkme. Kuomet ,,Pervesk.lt‘‘ pergalė atrodė ranka pasiekiama (22:22), ,,Korys‘‘ sugebėjo persverti rezultatą – 25:22. Ketvirtajame etape, ,,Korys‘‘ išlygino setų rezultatus 25:20 (2:2). Penktajame ,,Pervesk.lt‘‘ pavyko apsiginti ir susigrąžinti dar trečiame sete prarastą pranašumą. Kad ir kaip stengėsi viską pakeisti ,,Korys‘‘ , minutinės pertraukėlės situacijos nekeitė. Vakaro rungtynių pergalę pavyko iškovoti ,,Pervesk.lt‘‘ komandai – 7:15 (2:3).