Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs Tinklo inžinerija (3:1)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija9625212525
 
Tinklo inžinerija8320252216


Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Arnas Donauskas110160020015
Deivydas Grabauskas7103005006
Dovydas Kvietkus0010000000
Jonas Lazdauskas71300008000
Mantas Samuilis151150070014
Mantas Vyštartas124230010009
Rokas Sirtautas8112004007
Ugnius Zdanevičius2002003001
 968362100390052

Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Dalius Kibirkštis61282007002
Edvardas Žitmariovas11131005008
Edvinas Visockas8000006002
Lukas Spundzevičius174010040018
Marijus Vidrinskas210300700-1
Vadimas Ribakovas001300500-2
 837321000340027
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1178

Komentarai