Rungtynės: Sporto fėja vs LSMU (3:1)

,,Sporto fėja'' laimėjo prieš ,,LSMU''

Vasario 5 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje susitiko  B lygos ekipos ,,Sporto fėja'' (šeimininkai) ir ,,LSMU'' (svečiai). Po keturių setų kovos nugalėjo ,,Sporto fėja'' rezultatu 3:1

Pirmąjį seto tašką pelno ,, LSMU'' bet ,,Sporto fėja'' nieko nelaukdama pelnė tris taškus (3:1). Žaidimo eigoje komandų taškų kiekis buvo apyligis (13:12). Tačiau ,,LSMU'' komanda susikaupusi sulygino rezultatą (20:20), bet ,,Sporto fėja'' užsidegusi, nusiteikusi pergalei spurtavo ir laimėjo setą. 25:22

Antrasis kelinys buvo tikras nakdaunas ,,LSMU'' komandai. ,,Sporto fėja'' nuo pat pirmųjų kėlinio akimirkų pirmavo pribloškenčiu rezultatu (8:0). Nors svečiai  megino sukurti rezultatyvias atakas, tačiau jiems sekėsi sunkiai. (18:8) ,,Sporto fėjos '' duetas Lukas Kirchovas ir Gintaras Lekavičius užbaigė kėlinį ,,pirmu tempu''. 25:11

Trečiasis kėlinys buvo tikras akibrokštas ,,Sporto fėjai''. Jaunieji ,,LSMU'' vaikinai net nemėgino atiduoti pergalės taip lengvai (3:5;5:12). ,,Sporto fėjos '' kapitonas imdamas minutės pertraukėles stengėsi išblaškyti savo varžovus, tačiau tai padaryti pavyko trumpai (19:23). ,, LSMU'' kapitonas Marius Brazauskas puikiai pakėlė kamuolį savo komandos nariui Lukui Strazdauskui, kuris galingu ,,kirčiu'' užbaigė setą savo ekipos naudai. 22:25

Ketvirtasis setas buvo tikrai idomus. Komandos iki pusės kėlinio mainėsi taškais. (4:5;7:14). Atsilikdama ,,Sporto fėja'' tarsi kaupėsi penktąjąm kėliniui (10:16) , tačiau komandos libero žaidėjo Vitalijaus Gubanovo drąsinami komandos draugai susikaupė ir išlygino rezultatą (17:17). ,,LSMU'' vaikinai stengėsi laimėti šitą setą ir žaidė iki paskutinio kamuolio. Varžybos pakrypo priešinga linkme ,, Sporto fėja'' laimėjo rezultatu 25:23.

Po varžybų kalbintas ,,Sporto fėjos'' kapitonas Gintaras Lekavičius komentavo : '' Mes šioms varžyboms buvome pasiruošę ,gerai susižaidę, daug treniravomės, todėl ir laimėjome'' , o ,,LSMU'' kapitonas teigė ''Niekada nemėgome žaisti šioje salėje, nes neatitinka reikalavimų. Buvo įnirtingos varžybos, ačiū varžovams''