Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ (0:3)

Kauno „MARITO“ po 3 setų kovos, turėjo pripažinti komandos Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ pranašumą

Kauno „MARITO“ po 3 setų kovos, turėjo pripažinti komandos Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ pranašumą

 Š.m. gruodžio 14d. S.Lozoraičio pagrindinės mokyklos salėje vyko TOP Sport Lietuvos vyrų tinklinio 1 lygos varžybos tarp Kauno "Marito" bei „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ komandų.

Pirmąjį setą užtikrintai pradėjo aikštės šeimininkai Kauno "Marito" tinklininkai, jie laikė kelių taškų persvarą iki pat seto galo, tačiau svečiai pripratę prie aikštelės bei pasidarę išvadas sugebėjo lemiamu momentu ne tik priartėti prie šeimininkų bet ir persverti rezultatą, ir iškovoti pergalę pirmąjame sete rezultatu 23-25.

Antrąjame sete buvo tikras "nervų karas", varžovai keitėsi rezultatyviomis atakomis, bei klaidomis, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, taigi įvykiai klostėsi visiškai nenuspėjamai, tačiau seto pabaigą sėkmingiau pavyko sužaisti svečiams ir taip išplėšti pergalę ir antrąjame sete rezultatu 23-25.

Trečiasis setas jau atrodė lyg formalumas, nuo pat pradžių svečiai atradę savo žaidimą rinko lengvus taškus ir seto viduryje jau turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau kauniečiai neplanavo nusileisti ir jiems pavyko grįžti į varžybas, ir prisivyti varžovus, tačiau tai truko neilgai, nes svečiai sužaidę kelias puikias atkarpas laimėjo ir trečiąjį setą rezultatu 20-25.

Setų rezultatai išsidėstė taip:

Pirmasis setas: 23 - 25

Antrasis setas: 23 - 25

Trečiasis setas: 20 - 25

Po 3-jų setų kovos komanda Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ laimėjo prieš Kauno „Marito" rezultatu 3:0.

 

Puslapis peržiūrėtas: 1582

Komentarai