Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Alytaus „Dzūkija“ (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno „Marito“9425192525

Alytaus „Dzūkija“8520252317

Kauno „Marito“ laimi prieš Alytaus „Dzūkiją“

„TOP SPORT“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos varžybose susitiko Kauno „Marito“ ir Alytaus „Dzūkija“. Po keturių setų kovos šeimininkai - „Marito“ šventė pergalę – 3-1 Rungtynių pradžia prognozavo tikrai labai įdomias ir pilnas gerų emocijų varžybas. Visą kėlinį atsilikinėdama šeimininkų komanda stengėsi iš visų jėgų laikytis prieš tikria gana grėsmingai nusiteikusius alytiškiečius. Kėliniui perlipus į antrąją pusę kauniečisi išlygino ir pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai. Pasimetusi dzūkų ekipa dar stengėsi laikytis tačiau kėlinį baigė S.Narvydo galingas padavimas (25:20) Antrame kelinyje lydiario pozicijas užsiėmė vėl Alytaus „Dzūkija“. Neleisdama net pasivyti varžovams dzūkai tiesiog „skraidė“ aikštelėje: puikūs ir tikslūs padavimai bei teisingai statomos užtvaros buvo tikrai neiveikiama užduotis Kauno „Marito“ treneriui V.Lauraičiui. Nors salės šeimininkai ir priešinosi <...>