Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Ąžuolas vs Nemunas (0:3)

,,Nemunas“ užtikrintai laimėjo prieš ,,ĄŽUOLAS“ komandą rezultatu 3-0.

,,Nemunas“ užtikrintai laimėjo prieš ,,ĄŽUOLAS“ komandą rezultatu 3-0.

  Šiandien ,,Žalių'' D lygoje ,,Nemunas'' parodė pranašumą prieš ,,Ąžuolo'' komandos tinklininkus rezultatu 3:0 (25:9; 25:15; 25:16). 

Jau pirmajame sete ,,Nemuno'' komandos tinklininkai pademonstravo savo pranašumą ir gerą žaidimą, kuris leido sutriuškinti priešininkus net 16 taškų skirtumu! ,,Ąžuolo'' komandos tinklininkai vienas po kito klydo ir nesugebėjo priimti galingo ,,Nemuno'' lyderio Deivido Lenkaus padavimo. Pastarasis pirmajame sete įsirašė net 8 ,,eisus'' į savo sąskaitą. 

Antrasis setas klostėsi labai panašiai. ,,Nemunas'' pelnė tašką po taško, o ,,Ąžuolo'' komanda darė klaidą po klaidos. Kai jau atrodė, kad seto baigtis labai aiški ,,Ąžuolas'' susikaupė ir laimėjo atkarpą rezultatu 5:0. Deja, to nepakako. Didelis taškų skirtumas, kurį susikrovė ,,Nemuno'' komanda ,seto pradžioje, leido jiems laimėti net ir su didesniu kiekiu klaidų. Antrasis setas baigėsi rezultatu 25:15. 

Trečiojo seto pradžia suintrigavo... ,,Ąžuolo'' komandos jaunieji tinklininkai pirmavo 10:6 ir jau atrodė, kad žaidimas pakrypo ,,Nemuno'' komandos nenaudai. Deja, bet aikštelės šeimininkai nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir sustojo ties dešimties taškų riba. Svečiai pasinaudojo stipriais padavimais ir tai leido jiems išsiveržti rezultatu 10:17. Seto pabaigoje komandos žaidė beveik ,,taškas į tašką'', bet ,,Ąžuolui'' nepavyko perimti iniciatyvos. Pastarieji trečiajame sete nusileido varžovams rezultatu 25:16. 

Svečių komandoje įspūdingai rungtyniavo Deividas Lenkus, kuris pelnė 5 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir padavė net 12 eisų! 

,,Ąžuolo'' komandoje visi nariai pasižymėjo labai panašiu žaidimu ir aiškaus lyderio šiose rungtynėse negalėtume išskirti. Tačiau džiugu, kad klaidų kiekis šioje komandoje su kiekvienomis varžybomis mažėja. 

Puslapis peržiūrėtas: 1148

Komentarai