Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Kauno kolegija (3:0)

LSMU 3:0 laimėjo prieš Kauno Kolegiją

LSMU 3:0 laimėjo prieš Kauno Kolegiją

 Š.m. sausio 13d. LSMU sporto salėje susitiko šeimininkai - LSMU bei svečiai - Kauno kolegija.

Po neilgos 3 setų kovos pergalę šventė LSMU komanda.

Pirmasis setas prasidėjo puikiu LSMU komandos žaidimu, jie puikiai įvedinėjo kamuolius, o komandos jungiantis žaidėjas - M.Brazauskas juos skirstė ir dėliojo kaip ant lėkštutės savo komandos draugams, kurie rezultatyviai užbaigdavo atakas. Taip rinkdami lengvus taškus LSMU komandos žaidėjai laimėjo pirmąjį setą rezultatu: 25 - 14.

Antrasis setas prasidėjo panašiai kaip ir pirmasis, LSMU komanda seto pabaigoje jau turėjo nemažą pranašumą 19-11, tačiau svečiai jau apsipratę aikštelėje ir supratę, jog čia niekas nejuokauja, susiėmė ir pradėjo puikią atkarpą, rinkdami tašką po taško jie vijosi šeimininkus ir seto pabaigoje jau buvo priartėję iki minimumo 24-23, tačiau lemiamu momentu LSMU komandos žaidėjas I.Matulaitis sužaidė labai protingai ir po priešininkų padavimo, pirmu lietimu nusiuntė kamuolį į tuščią vietą priešininkų aikštelėje ir taip iškovojo savo komandai pergalingą tašką šiame sete. Antrojo seto rezultatas: 25 - 23.

Trečiasis setas buvo kur kas atkaklesnis, iki seto vidurio pirmaudavo tai viena, tai kita komanda, tačiau pagerine įvedimą LSMU komanda pradėjo tolti nuo priešininkų ir taip darydami įvairius derinius puolime, pradėjo vėl lengvai rinkti taškus. Taip LSMU vaikinai ir laimėjo trečiajį setą rezultatu: 25 - 19.

Po varžybų pakalbintas M.Brazauskas sakė: Visų pirma džiaugiuosi tuo, kad pavyko visiems žaidėjams išeiti į aikštelę ir pelnyti taškų, taip pat nuo antrojo seto vidurio, mūsų LSMU-2 komandos jungiantis žaidėjas E.Žiūrys puikiai susitvarkė pakeičiant mane patį su kamuolio kėlimu komandos draugams, na, o daugiau, tai džiaugiuosi dar viena pasiekta pergale bei dėkoju varžovams už gražų žaidimą.

Puslapis peržiūrėtas: 1272

Komentarai