Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Blokada (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno technikos kolegija621925126

Blokada9625212525

,,Kauno technikos kolegijos'' vaikinai namuose nusileido ,,Blokados'' ekipai

Lapkričio 30d. 20:00val. Kauno technikos kolegijos sporto salėje susirungė ,,Blokados'' (svečių) ir ,,Kauno technikos kolegija'' (šeimininkai) komandos. Rezultatu (3:1) rungtynes laimėjo ,,Blokados'' ekipa. Pirmas setas prasidėjo svečių komandos taškais (4:2) tačiau kolegijos vaikinai nesistengė lengvai pasiduoti ir pelnė du taškus iš eilės. ,,Blokados'' ekipos kapitonas G.Misailovas pakėlė keturis rezultatyvius perdavimus kuriuos komandos nariai pavertė taškais (12:7). Visą pirmą setą komandos keitėsi taškais nei vieną ,nei kitą nenorėjo nusileisti. Paskutinius kėlinio taškus pelnė  A.Stelmokas (25:19). ,,Blokada'' šventė pirmo kėlinio pergalę.  Antrajame kėlinyje viskas apsivertė auštyn kojomis. ,,Kauno technikos kolegijos'' vaikinukai po nesėkimingo pirmo kėlinio su didžiuliu užsidegimu žengė į aikštelę (4:4). ,,Blokada'' stengėsi išlaikyti lygu rezultatą ir palaušti priešininku komandą (6:6). Šeimininkų komandos kapitonas L.Zalkauskas <...>