viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Startas ‒ 28225212412

Fortūna8913252625

Fortūnos ekipa laimėjo prieš „Startas-2“ komandą

Šiandien lapkričio 26 dieną 18,30 val. KCSM sporto salėje įvyko Dailioji „B lyga“. Varžybose susitiko „Startas-2“ ir „Fortūna“ ekipos. Po keturių setų pergalė atiteko „Fortūnos“ ekipai 1-3 Pirmame kėlinyje sporto centro merginos demonstravo tikrą užsidegimą žaidimui ko negalima pasakyti apie priešininkes „Fortūnos“ ekipos žaidėjos. Nesisekė nei puolimas nei gynyboje nebuvo susikaupusios. Tai pastebėjusios „Startas-2“ merginos užtikrintai laimi setą (25-13) 1-0 Antrame sete „Fortūnietės“ susikaupė ir drąsinamos trenerio taškas po taško tolo nuo savo priešininkių o sporto centro mokyklos auklėtinės nesugebėjo tam priešintis. Triuškinančiu rezultatu (9-25) kėlinį laimi „Fortūnos“ ekipa 1-1 Trečias kėlinys tampa aršus. Nei viena komanda nenori nusileisti. Stengiasi abi ekipos ir demonstruodamos savo namų darbus žaidžia taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje komandas skiria tik vienas taškas ir kas laimės <...>