viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Naktis9825262225

Korys7112242510

„Naktis“ po nelengvos kovos iveikė „Korys“ ekipa

Gruodžio 28 d. „Žalių“ D lygos varžybose savo jėgas išmėgino „Korys“ ir „Naktis“ ekipos. Po sunkios kovos abiems komandoms pergalė atitenka „Naktis“ ekipai 3-1. Setą pradėjo ,,Korys" ekipa tačiau komandai truko susižaidimo tarpusavyje ir ,,Naktis" komanda stipriomis atakomis greitai isiveržė į prieki (9:4). ,,Korys" ekipa stengėsi išlyginti ši skirtuma bet šį seta dominavo priešininkai. Setas baigėsi rezultatu 25-12 (1:0). Antrasis setas buvo nenuspėjamas ,,Korys" po pirmojo seto pralaimėjimo grįžo susikoncentrave ir ipusėjus setui buvo stipriai aplenke varžovus (6:12). Po minutinės pertraukėlės apsitarusi ,,Naktis" komanda susikaupė ir nerodė jokio noro  pralaimėti. Rezultatas išsilygino ir komandos pradėjo žaisti taškas į tašką atėjo metas pratesimui. ,,Naktis" ekipa pelnydama paskutinius taškus stipriomis atakomis laimėjo ši seta rezultatu 26-24 (2:0). Trečias setas buvo labai itemptas <...>