Rungtynės: KSM „Startas“ vs Kauno TPMC (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
KSM „Startas“6916261017

Kauno TPMC9925242525

Dar viena Kauno TPMC pergalė žadžiant prieš KSM „Startas“ komandą

Gruodžio 19 dieną Kauno sporto mokyklos tinklinio salėje įvyko „Aukščiausios“ A lygos varžybos kusiose savo jėgas išbandė KSM „Startas“ komanda ir svečiai Kauno TPMC. Po keturių kėlinių pergale džiaugėsi svečiai 1-3 Rungtynių pradžioja susiklausymas ir susižaidimas matėse abiejų komandų „stovyklose“. Tokia atkakli kova ir gražaus žaidimo demonstravimas truko dvylika taškų (6:6). Toliau sportmo mokyklos auklėtiniai „krito“ į duobę iš kurios išsikrapštyti buvo tikrai sunku (9:15; 12:20). Tuo naudodamiesi Kauno TPMC ekipos žaidėjai taškas po taško artėjo prie pirmojo kėlinio pergalės (15:23; 16:25) 0-1 Antrame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką abi komandos buvo vertos viena kitos. (7:7; 10:10; 15:16). Puikus puolimas gynyba kamuolių priėmimas komandos žaidžia ir tuo mėgaujasi (18:17; 23:21). Paskutinius taškus KSM „Startas“ aukštaūgiai vaikinai pelno puikiai pastatytomis užvaromis ir laimi kėlinį (26:24) 1-1 Trečias setas buvo tikrai gana trumpas <...>