Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs Kauno RIO-Startas 2 (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija7618212512
 
Kauno RIO-Startas 29225251725


Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Aldas Mejeris0000000000
Arnas Donauskas4013004003
Deivydas Grabauskas0000000000
Dovydas Šimašius10202009005
Jonas Lazdauskas62201003006
Mantas Nabažas0000000000
Mantas Samuilis5000003002
Mantas Vyštartas11250008005
Rokas Sirtautas110060040013
Rytis Šakalys0000000000
Ugnius Zdanevičius0000000000
 766261200310034

Kauno RIO-Startas 2

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Edgaras Čepšys100000200-1
Gytis Brusokas6033001008
Ignas Bružas84010000013
Igor Tslaf000000100-1
Mantas Brusokas2100000003
Mantautas Darasevičius9011006004
Marijus Rutkauskas50190003002
Martynas Masaitis3001003001
Mindaugas Kažukauskas7012001008
Tomas Aleksa411000700-2
Tomas Vyšniauskas2191000004
Zigfridas Suchodolskis145140050018
 9212351300290057
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1051

Komentarai