Rungtynės: VDU ŽŪA vs Startas ‒ 2 (0:3)

VDU ŽŪA4310825

Startas ‒ 277252527

Startas 2 lengvai laimi prieš VDU ŽŪA komandą

Vasario 10 dieną VDU ŽŪA sporto salėje įvyko dailiosios moterų "B" lygos varžybos. Sutiko VDUŽŪA ir Startas 2 komandos. Po greitų varžybų svečių ekipa šventė pergalę 0:3 Pirmasis ir antrasis kėliniai VDU ŽŪA komandai buvo tarsi šaltas dušas. Merginos nesugebėdavo tiksliai priimti kamuolių o jei tai pavykdavo tuojau pat padarydavo klaidą. Pirmame kėlinyje Startas -2 ekipa leido savo varżovėms surinkti tik 10 taškų antrame - 8 (10:25; 8:25). Trečiame kėlinyje netikėtai VDU ekipa tarsi susikaupė ir išsiveržė į priekį nuo pirmų akimirkų tačiau tai truko neilgai. Startas 2 ekipa lygindamas rezultatą (12:12) neužilgo jį persveria o kėlinio baigtis sėkmingesnė svečiams. Rezultatų 0:3 Kauno sporto mokyklos auklėtinės įsirašo 3 taškus į turnyrinę lentelę. <...>