Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas ‒ RIO Arena vs RIO Arena (2:3)

„Rio arena“ po sunkios kovos nugalėjo „KSM Startas ‒ Rio arena“.

„Rio arena“ po sunkios kovos nugalėjo „KSM Startas ‒ Rio arena“.

Vasario 8 dieną, 18 45 valandą, kauno centro sporto mokykloje įvyko A lygos varžybos. Susitiko šeimininkai "KSM Startas - Rio arena" ir svečiai "Rio arena" po labai įtemptos penkių setų kovos laimėjo "Rio arena" komanda rezultatu - 2:3.

Pirmajame sete buvo visiškas "Rio arenos" dominavimas, jie taškus rinkdavo labai lengvai, tačiau tikriausiai buvo atsipalaidavė, todel po kiekvieno taško sekė klaida. Šeimininkų komanda, savo jegomis surinko tik 6 taškus savo jėgomis, visus kitus rinko priešu klaidos. "Rio arena" laimėjo šį setą rezultatu - 19:25 (0:1).

Antrasis setas buvo identiškas pirmajam, "KSM Startas - Rio arena" ekipa vėl per šį setą surinko tik 7 taškus. "Rio arenos" komanda daug pasipriešinimo nesulaukus, nugalėjo priešininkus rezultatu - 17:25 (0:2).

Trečiajame sete žaidimas pasikeitė kardinaliai, "Rio arena" visiškai atsipalaidavo ir darė labai daug klaidų, o šeimininkų komanda pagaliau rado būdų užpulti ir pradėjo patys pelnyti taškus. Setas vyko taškas į taška ir tik per paskutinius taškus geriau sužaidus "KSM Startas - Rio arena" laimėjo setą rezultatu - 26:24 (1:2).

Ketvirtajame sete šeimininkų komanda vis dar buvo "ant bangos" ir rinko taškus vieną po kito. Tuo tarpu atsipalaidavusi "Rio arenos" komanda visiškai neberado savo žaidimo ir rinko klaidas vieną po kitos. "Rio arenos" komanda iki seto pabaigos taip ir nesugebėjo pasivyti savo priešininkų ir pralaimėjo rezultatu - 25:22 (2:2).

Penktojo seto pradžio labiau susikaupė "Rio arenos" komandos vyrukai pradėjo stipria atkarpa (4:9), tačiau šeimininkai sugebėjo juos pasivyti ir tik padarė daug klaidų paskutiniais taškais turėjo pripažinti pralaimėjimas. Varžybas laimėjo "Rio arena' rezultatu - 12:15 (2:3).

Po varžybų "Rio arenos" treneris komentavo: "Derbyje vyresni atsipalaidavo po laimėtu pirmų dviejų setų, paskui jau buvo sunku ir kitus du pralaimėjom. Penktajame vyrai susikaupė, bet jau vistiek buvo sunku kovoti nors ir laimėjome".

Puslapis peržiūrėtas: 2552

Komentarai