Rungtynės: Kauno TPMC vs Vitameda (3:1)

KTML „B“ lygos ČEMPIONAI ‒ Kauno TPMC komanda!

Balandžio 21d. dieną paaiškėjo stipriausia KTML "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komanda. Ja tapo ir tuo pačiu "kelialapį" į kitų metų Aukščiausios "A" lygos pirmenybes iškovojo Kauno TPMC komanda. Ji po atkaklios kovos serijoje iki dviejų pergalių iškovoje pergales prieš "Vitamedos" vyrukus.

Pirmame sete startavo Kauno ,,TPMC‘‘ (šeimininkai). Atkakliai nusiteikę komandos tinklininkai, žaidimą nieko nelaukdami pradėjo aršiai. Pirmuosius taškus komanda susižėrė ACE‘ų karaliumi pramintu Gyčio Tuskos nuopelnu. Kuo toliau, tuo labiau nuo šeimininkų tolo ,,Vitameda‘‘. Pastaroji komanda atrodė išsikoncentravusi, nuo pat pradžių labai sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tačiau, net ir po pasiimtų minutinių pertraukėlių ,,Vitamedai'' (svečiai) taip ir nepavyko pasistūmėti rezultate, tad be didelio vargo setą užbaigė Kauno ,,TPMC‘‘ ekipa, rezultatu 25:12, (1:0).

Antrame sete ,,Vitameda‘‘ revanšavosi Kauno ,,TPMC‘‘. Žaidimas prasidėjo taškas į tašką. Tai truko neilgai ir taškų varžytuves sutramdė svečių komanda. Tuomet žaidimas pakrypo ,,TPMC‘‘ nenorima linkme. ,,Vitamedos‘‘ žaidėjai D. Baltrušaitis bei R. Vilkas atkakliai stabdė blokuotais mušimais rengiamas varžovų atakas. Išsikoncentravusiems šeimininkams prireikė dviejų minučių pertraukėlių, visgi, jos nei kiek nepagerino situacijos. Perdėtas noras laimėti setą, komandai pakišo koją – stipriai mestas kamuolys neretai skriedavo į užribį. Šį kartą žaidimą užbaigė ,,Vitameda‘‘ rezultatu 17:25, (1:1).

Abi komandos apšilusios po pirmųjų setų, trečiame jau atkakliai rungėsi dėl taškų (4:4; 7:7; 16:16). Tačiau seto viduryje Kauno ,,TPMC‘‘ žaidimą perėmė į savo rankas ir nuo varžovų atsiplėšė keturių taškų persvara (21:17). Ties žaidimo pabaiga, ,,Vitamedą‘‘ apleido jėgos ir šia akimirka pasinaudoję šeimininkai, susižėrė lemiamus taškus ir pelnė seto pergalę rezultatu 25:20, (2:1).

Ketvirtasis setas buvo labai įtemptas. Vos vienai komandai įsiveržus į priekį, tuoj kita atsakydavo tuo pačiu. Tačiau, žaidimui įpusėjus, savo charakterį pradėjo demonstruoti Kauno ,,TPMC‘‘ . Užsidegę žaidėjai E. Norkus, G. Tuska bei J. Bieliauskas padedant J. Lazdauskui komandai rinko taškus rengdami atakas priešininkams. Žinoma, ,,Vitameda‘‘ nepasidavė ir jai pavyko sustabdyti ne vieną priešininkų ataką, tačiau galutinai įveikti jų nepavyko. Abi ekipos stipriai žaidė, gynėsi ir kovojo, tačiau ,,TPMC‘‘ savo komandiniu žaidimu pavyko įrodyti komandos vertę. Didysis finalas baigėsi rezultatu 25:18, (3:1).