Rungtynės: Sporto fėja vs Tinklo inžinerija (3:0)

viso1 setas2 setas3 setas
Sporto fėja75252525

Tinklo inžinerija54152019

„Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Tinklo inžinerijos“ komandą.

Gruodžio 4d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos rungtynės tarp šeimininkų „Sporto fėjos“ ir svečių „Tinklo inžinerija“ komandų. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos šventė aikštelės šeimininkai „Sporto fėjos“ tinklininkai. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmė šeimininkai „Sporto fėja“ (15:9). Viso seto metu situaciją kontroliavę šeimininkai neleido svečių „Tinklo inžinerija“ komandai priartėti arčiau taip saugiai laimėdami pirmąjį rungtynių setą rezultatu (25:15). Antroji kėlinuko pradžia buvo analogiška pirmajam setui į priekį ir vėl išsiveržė šeimininkai (14:9). Nors atrodė kad „Sporto fėja“ taip pat lengvai laimės ir antrąją susitikimo dalį kuomet dar labiau padidino turėtą pranašumą (20:13) „Tinklo inžinerija“ sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo ir grąžinti intrigą antrajame rungtynių sete (20:19). Tačiau be klaidų seto pabaigą sužaidę aikštelės šeimininkai laimėjo ir antrąjį susitikimo setą (25:20). Trečiojo kėlinuko pradžia buvo atkakliausia iš visų buvusių rungtynėse (8:8). Bet antroje seto dalyje iniciatyvą ir vėl perėmė „Sporto fėjos“ tinklininkai (17:13). Viso seto metu situaciją kontroliavę šeimininkai laimėjo ir trečiąją rungtynių dalį (25:19) ir šventė jau trečiąją pergalę B lygoje. Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos kapitonas Esmiraldas Sliežauskas pasidalino mintimis apie rungtynes: Komanda sužaidė neblogas rungtynes ir demonstravo gera žaidimą <...>