Rungtynės: LSU – 22 vs Vitameda (1:3)

Dramatiška Vitamedos pergalė

Vasario 27 dieną, 20:30 LSU sporto salėje, vyko B lygos varžybos. Keturių setų kovoje susitiko LSU – 22 ir Vitameda komandos.

Pirmasis setas prasideda gana lengvai: abi komandos žaidžia taškas į tašką, be didelių pastangų. Vitameda atitrūksta po dviejų ACE‘ų iš eilės (R.Pocius 7nr.) (5:7). Po kurio laiko svečiai dar labiau atitrūksta (6:14). Po pertraukos Vitameda grįžta su trenksmu ir tiesiu taikymu keliauja pergalės link. LSU komandos 13 žaidėjas, D.Mitkus, atiduoda paskutinį tašką priešininkams. (17:25) (0:1)

Pirmieji antro seto taškai priklauso Vitamedos 66 žaidėjui (K.Bradauskas). ACE‘as ir po jo sekusi klaida atneša tiek Vitamedos, tiek LSU komandoms po tašką. Antrąjį tašką Vitameda pelno labai atsilikdami nuo varžovų (7:2). Tačiau sugeba juos prisivyti per vėlai (21:21). Tai vienai, tai kitai komandoms pelnant po du taškus, setą galiausiai laimi LSU vaikinai. (25:23) (1:1)

Trečiajame sete, jau nuo pat pradžių, pasipylė LSU komandos klaidos. Daugiausiai jų buvo liečiamas tinklas. Tuo daugiausiai naudojosi Vitamedos 7 (R.Pocius) ir 15 (D.Baltrušaitis) žaidėjai, kurie sparčiausiai pelnė taškus padedami 3 nr. (K.Jocius). Po pertraukos Vitameda du taškus atiduoda LSU komandai, tačiau paskutinį, 25 tašką, pelno patys. (23:25) (1:2)

Ketvirtajame kėlinyje netrūko emocijų. Vos prasidėjus kėliniui, Vitamedos komanda jautė didžiulį žiūrovų palaikymą. Su kiekvienu pelnomu tašku, žiūrovai džiaugėsi Vitamedos sėkme. Priešingoje aikštelės pusėje tvyrojo nusivylimas ir nesuvaldomas pyktis - LSU komandos treneris už tai gavo raudoną kortelę (11:17). Likusią seto dalį pirmavo Vitamedos komanda. Varžybas užbaigė 13 nr. (A.Mickevičius) ACE‘as. (20:25) (1:3)

Po varžybų kalbintas Vitamedos atstovas sakė: „Labai džiaugiamės pergale ir netikėtais sirgaliais, kurie labai mus palaikė. Šį kartą patirtis davė savo. Labai džiaugiamės laimėję prieš tokius jaunuolius“.