Rungtynės: LSMU vs Bellona (1:3)

LSMU nusileidžia Bellona ekipai 1 3

KTML administracija sveikina moteris su kovo 8-aja.🌺🌼🌷🌺🌼🌷🌺🌼🌷

Kovo 7 diena LSMU sporto salei įvyko moterų "Dailiosio" A lygos rungtynes. Susitiko šeimininkės LSMU ekipa ir svečių Bellona merginos. Itemptoje kovoja Bellona ekipa iškovojo pergalę 3 1

Pyrmo seto pradžią buvo įspūdinga Bellonos naudai. Kristina Kovalčikienė atsistojus prie padavimo,galyngais servais išveda komanda į priekį 8:0. Igijusios persvarą svečių ekipa ne atsipalaiduoja ir setą laimi 25 18

Antram sete Bellona ekipa lyg ne savos ir leidžia žaidimo sąlygas diktuot šeimininkėms. Jų gretose potencialą rodė Marija Ramanauskaitė, Julija Domarkaitė ir Ugnė Sabonaitė kurių dėka šeimininkės laimi setą 25 17

Treciam sete abi komandos demonstravo aukštą meistriškumą ir neleido viena kitai atitrūkti. Visa setą kova vyko taškas į tašką. LSMU isiverzus į priekį 21 19 Bellona ekipa pasinaudoja minutės pertraukėlė ir gryzusios labiau susikaupusios laimi setą 25 23.

Ketvirtas setas buvo identiškas treciam. Buvo atkakli kova taškas į tašką. Galyngos Rima Danylienė užtvaros vedė Bellona ekipa į priekį ir setą laimi 25 22