Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Sporto fėja vs Važiuojam Džesika (3:1)

,,Sporto fėja“ iškovoja pergalę prieš ,,Važiuojam Džesika“

,,Sporto fėja“ iškovoja pergalę prieš ,,Važiuojam Džesika“

Kovo 22d. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos atkrintamosios rungtynės dėl mažosios taurės. Susitiko aikštelės šeimininkai ,,Sporto fėja" ir svečių teisėmis atvykusi ,,Važiuojam Džesika" ekipa. Po įtemptos ir permainingos kovos pergale džiaugėsi ,,Sporto fėja" - 3:1 (19:25; 31:29; 25:20; 26:24).

Pirmasis setas prasidėjo stipresniu ,,Važiuojam Džesika" žaidimu. Nuo pirmųjų taškų geriau sužaidę svečiai savo pozicijos laikėsi ir likusią seto dalį. ,,Sporto fėja" klydo tiek priėmime, tiek puolime. Ir tik seto pabaigoje atkakliau sužaidę pasiijo varžovus, tačiau to buvo maža nugalėti. ,,Važiuojam Džesika" užsivedę rinko taškus ir nugalėjo setą - 19:25 (0:1).

Po pirmojo seto pralaimėjimo, ,,Sporto fėja" į aikštelę grįžo nusiteikę daug ryžtingiau. Seto pradžioje šeimininkams daug geriau sekėsi mušti kamuolius į varžovų aikštelės pusę, ,,Važiuojam Džesika" tinklininkai atrodė pasimetę ir praradę savąjį žaidimą. Ir tik setui perkopus į antrąją pusę užvirė arši ir lygi kova. Abi komandos rezultatyviai ir efektingai mušė kamuolius, o kamuolys vis buvo ore, ir tik po ilgų ir varginančių atakų nukrisdavo į vieną ar kitą aikštelės pusę. Lemiamus taškus pelnė ,,Sporto fėja", taip išlygindama rezultatą - 31:29 (1:1).

Trečiojo seto vaizdas buvo panašus kaip ir antrojo. Abi ekipos užsispyrusiai rengė atakas ir taškas po taško ėjo pergalės link. Iki seto vidurio žaidimas buvo apylygis, tačiau vėliau jėgą ėmė rodyti ,,Sporto fėja". Žaidėjai nevengė statyti sienų, taip atremdami priešininkų kamuolius. ,,Važiuojam Džesika" pritrūko jėgų pasipriešinti šeimininkams, todėl setas baigėsi pastarųjų pergale - 25:20 (2:1).

Ketvirtasis setas buvo lemiamas ,,Važiuojam Džesika" ekipai. Setą geriau pradėjo ,,Sporto fėja", žaidėjai rodė gražų komandinį žaidimą. Tačiau nuo jų neatsiliko ir ,,Važiuojam Džesika" - setui įpusėjus jie pasivijo varžovus ir nuo tos akimirkos ėmė žaisti taškas į tašką. Toks žaidimas tęsėsi iki seto pabaigos, kol lemiamus taškus pelnė ,,Sporto fėja" džiaugėsi nugalėtomis rungtynėmis - 26:24 (3:1).

Po rungtynių ,,Sporto fėjos" žaidėjas V.Gubanovas komentavo: ,,Pradžioj buvom labai atsipalaidavę, priešininkų komanda iš Žalių lygos, galvojom, kad bus silpnesni. Dar turėjom labai ilgą pertrauką nuo varžybų, bet paskui įsižaidėm ir viskas baigėsi gerai."

 

Puslapis peržiūrėtas: 3183

Komentarai