Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: „Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 4 vs Fortūna (3:0)

,,Tinklo draugai ‒ KSM Startas ‒ 4“ tinklininkės B lygos Mažąjame finale iškovojo bronzos medalius

,,Tinklo draugai ‒ KSM Startas ‒ 4“ tinklininkės B lygos Mažąjame finale iškovojo bronzos medalius

Balandžio 3d. 18:15 val. V.Kuprevičiaus progimnazijoje įvyko Dailiosios B lygos Mažasis finalas. Dėl bronzos kovojo ,,Tinklo draugai - KSM Startas - 4" ekipa (namų komanda) ir ,,Fortūna" (svečių komanda). Po neilgos trijų setų kovos trečiają vietą B lygoje iškovojo ,,Tinklo draugai - KSM Startas - 4", rezultatu - 3:0 (25:15; 25:13; 25:18).

Pirmasis setas prasidėjo apylyge kova (8:7), tačiau ,,Tinklo draugai - KSM Startas - 4" merginos nieko nelaukdamos ėmė sparčiau rinkti taškus, nei varžovės. ,,Fortūna" komanda klydo daug kartų, todėl sunkiai dorojosi su priešininkių rengiamomis atakomis. Setas baigėsi aikštelės šeimininkių pergale - 25:15 (1:0).

Antrasis setas buvo triuškinantis ,,Fortūna" ekipai. Prie padavimų linijos stojusi M.Knapkytė, taškus pelnė eisais, kitos komandos draugės taip pat rinko taškus 11:2. Tačiau šeimininkių komanda ir pati pradėjo klysti, bet tai jų nesustabdė. ,,Fortūna" ir toliau sunkiai rinko taškus ir nors nenoromis, tačiau vėl atidavė seto pergalę - 25:13 (2:0).

Nuo trečiojo seto iniciatyvos vėl ėmėsi jaunosios tinklininkės 12:4. Taškus rinko komandiškai ir buvo priekyje. ,,Fortūna" ekipa visdar buvo pasimetusios, nepaisant to, seto pabaigoje jos suėmė save į rankas ir taškų skirtumą sumažino 23:18. Tačiau šiandien stipresnės buvo ,,Tinklo draugai - KSM Startas - 4" - 25:18 (3:0), todėl pelnytai iškovojo trečiają vietą B lygos finale ir pasipuošė bronzos medaliais.

Puslapis peržiūrėtas: 2618

Komentarai