viso1 setas2 setas3 setas4 setas
NUTPA ‒ 28825132525

Dainava6816251413

Pergalę šventę NUTPA – 2 komanda pateko į kitą „Žalių“ D lygos etapą

Vasario 17d. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos atkrintamosios rungtynės tarp aikštelės šeimininkų NUTPA – 2 ir svečių „Dainava“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo šeimininkai NUTPA – 2 komanda. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai NUTPA – 2 komanda (10:6) seto eigoje dar labiau savo pranašumą padidinę šeimininkai saugiai laimėjo pirmąją mačo dalį (25:16). Antrajame sete vaizdas skyrėsi kardinaliai šį sykį puikiai startavo jau svečiai „Dainava“ (1:10) viso seto metu apsukų nemažinusi svečių komanda užtikrintai laimėjo antrąją rungtynių dalį taip išlygindami susitikimo rezultatą (13:25). Trečiajame kėlinuke visa žaidimo kontrolė ir vėl priklausė aikštelės šeimininkams NUTPA – 2 komandai puikiai pradėję trečiąjį setą (13:6) jie palaipsniui didino savo pranašumą ir be didesnės intrigos laimėjo trečiąjį setą rezultatu (25:14). Ketvirtajame kėlinuke intrigos ir vėl nebuvo <...>