Rungtynės: LSMU vs KSM Startas ‒ Tinklo draugai (3:1)

„LSMU“ merginų komanda laimėjo prieš „KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ ekipą

Kovo 15 dieną, LSMU VA sporto salėje susitiko "Dailiosios lygos" atstovės: "LSMU" ekipa ir „KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ komanda. Po keturių setų kovos pergale džiaugėsi "LSMU" merginos, rezultatu 3:1.

Pirmas kėlinys prasidėjo gana grėsminga "LSMU" ekipos atkarpa (8:3). Nors jaunosios Kauno sporto mokyklos panelės kovojo, tačiau studentės veržėsi su dideliu užsidegimu pirmyn (15:8). Neatsipalaiduodamos, "LSMU" ekipos žaidėjos rinko taškus ir tiesiog ardė jaunųjų tinklininkių gynybą (23:13). Paskutinius taškus pelno "LSMU" ekipos kapitonė J.Bytautaitė. Rezultatas 25:13

Antrasis kėlinys prasideda kaip ir pirmasis, užsivedusios medicinos mokslų studentės neapleidžia lydiariaujančių pozicijos (10:6). Nors „KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ panelės stengėsi susikaupti, ypač gynyboje, tačiau J.Domarkaitė padavimai tapo neįveikiami jaunąjai tinklinio ekipai. Gynyba sugriuvo svečių komandoje, o tai lėme pergalę "LSMU" komandai rezultatu 25:10

Trečiasis setas Buvo permaingas rungtynėse. "LSMU" ekipa atsipalaidavo, nes jautė, kad gali lengvai laimėti varžybas, tačiau ne. (6:8). „KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ merginos užsidegė noru parodyti "ragučius" ir pradėjo veržtis pirmyn, palikdamos už savęs savo priešininkes (8:12). Tačiau "LSMU" ekipa nepasidavė ir megino atsigriebti , taip kompensuojant taškų skirtumą (12:14). Toks skirtumas truko neilgai, jaunosios tinklininkės pradėjo naudoti kitokią strategiją, kas pasiteisino (17:23). Paskutinius taškus pelnė jaunosios tinklininkės, setas baigėsi rezultatu 19:25

Ketvitame kėlinyje, "LSMU" ekipa atsigavo (12:2). Triuškinančiu, net dešimties taškų skirtumu pirmaudamos šeimininkės rodė savo pranašumą aikštelėje (17:5). „KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ komanda tarsi pasidavė ir leidosi šeiminkėms laimėti rungtynes. Kėlinio pabaiga 25:14

Po rungtynių kalbinta "LSMU" komandos kapitonė J.Bytautaitė teigė: "Labai džiaugiuosi, kad nepaisant to, jog buvome nepilnu startiniu šešetu, sugebėjome laimėti šias rungtynes. Greičiausiai pergalę lėmė didesnė patirtis ir namų salės sienos bei mažesnis daromų klaidų skaičius. Dėkoju priešininkėms už kovą."