Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Sporto fėja (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
Kauno technikos kolegija58151627
 
Sporto fėja79252529


Kauno technikos kolegija

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Egidijus Sukockis
Ernestas Čėsna0010100-1
Gintaras Girdžius60001200-6
Gytis Žvirblis42117000
Jonas Klimavičius00000000
Lukas Zalkauskas50510006
Lukas Župerka41103002
Martynas Bedalis00000000
Rimvydas Tamulis
Tadas Lukšys0000300-3
Vitalijus Gėryba82007003
 5858233001

Sporto fėja

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Audrius Sabaliauskas
Edgaras Beržinskas1111700-4
Esmiraldas Sliežauskas
Gabrielius Misailovas742004007
Gediminas Valionis
Gintaras Kaštaunas40004000
Justinas Čiučelis
Kęstutis Ranšys
Lukas Kirchovas101114008
Mantvydas Ivaškevičius1620010008
Rytis Vaičys
Saulius Pravackas
Tautvydas Juodiška40011004
Vitalijus Gubanovas00000000
 798223300023
Puslapis peržiūrėtas: 1023

Komentarai