Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno technikos kolegija (3:0)

Kauno ,,TPMC“ pergalė prieš ,,Kauno technikos kolegiją“

Kauno ,,TPMC“ pergalė prieš ,,Kauno technikos kolegiją“

Rugsėjo 25 d. 19 val. Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Rudens ,,Sportturas" taurės 2017 varžybos. Aikštelėje pirmą kartą jėgas surėmė ,,Kauno TPMC“ ekipa (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę ,,Kauno technikos kolegijos“ vaikinai. Po trumpos trijų setų kovos pergalę iškovojo ,,Kauno TPMC", rezultatu - 0:3.

Nuo pirmojo seto pradžios, rungtynių vairą į savo rankas ėmė ,,Kauno TPMC“ ekipa. Jie nieko nelaukdami rengė rezultatyvias atakas, kurių buvo sunku išvengti varžovams. Visų rungtynių metu šeimininkai buvo priekyje ir laikė savo pranašumą mažiausiai penkiais taškais, tačiau ,,Kauno technikos kolegijos“ komanda pasistengė ir varžovų pranašumą sumažino iki trijų taškų. Setas baigėsi ,,Kauno TPMC“ naudai – 25:22 (1:0).

Antrojo seto pradžioje vyko apylygė kova (4:4). Abi komandos buvo nusiteikusios ryžtingai. Tačiau ,,Kauno TPMC“ ekipa netrukus ėmė rodyti kas yra aikštelės šeimininkai ir rengdami rezultatyvias atakas, prie kurių ypač prisidėjo kėlėjas L.Kalvaitis ir E.Norkus, veržėsi į priekį. Setas baigėsi šeimininkų pergale, rezultatu – 25:15 (2:0).

Trečiasis setas prasidėjo panašiai kaip ir prieš tai buvę. Nuo pirmųjų taškų į priekį veržėsi ,,Kauno TPMC“ ekipa. Seto metu ,,Kauno technikos kolegija“ nenuleido rankų ir taip pelnė taškus, tačiau jiems pritrūko jėgų, taip pat trukdė daromos klaidos. Setas baigėsi šeimininkų pergale – 25:16 (3:0). ,,Kauno TPMC“ džiaugėsi draugiška pergale prieš ,,Kauno technikos kolegiją“.

Puslapis peržiūrėtas: 2977

Komentarai