Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Sporto fėja (3:1)

„Vitameda“ pergalingai pradėjo Rudens „Sportturas“ taurę 2017

„Vitameda“ pergalingai pradėjo Rudens „Sportturas“ taurę 2017

Piramdienį KMPM sporto salėje įvyko Kauno rudens "Sportturas" taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko "Vitameda" ir svečių teisėmis atvykę "Sporto fėja".

Pirmajam setui prasidėjus iškart išryškėjo "Vitamedos" pranašumas ( 9:1). Šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas aikštelėje ir su kiekviena sėkminga ataka artėjo link pirmo seto pergalės. "Sporto fėja" sugebėjo pasinaudoti varžovų atsipalaidavimu, tačiau to nepakak prisivyti šeimininkų - 25:12 ( 1:0).

Antrajame sete vaizdas aikštelėje nepakito ir šeimininkai greitai atitrūko nuo varžovų ( 13:7). Tik seto pabaigoje "Sporto fėjai" pavyko prisivyti varžovus ( 22:20), tačiau "Vitameda" išlaikė žaidimo kokybę ir laimėjo antrąjį setą - 25:23 ( 2:0).

Trečiajame sete šeimininkai tiesiog subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje, o svečiai užtikrintai rinko taškus ( 7:14). "Sporto fėja" žaidė lyg ant bangos ir neleido varžovams pagalvoti apie šios dienos pergalę. kur svečiai sušvelnino rezultatą - 18:25 ( 2:1).

Ketvirtasis setas prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 10:11). Vis dėlto, A.Mickevičiaus "ace" leido užvesti ekipos žaidimą, kur surengė sėkmingą atkarpą 6:0. "Sporto fėja" dar bandė gelbėtis iš situacijos, tačiau "VItameda" visus taškas sudėliojo į vietas ketvirtame sete - 25:19 ( 3:1).

Puslapis peržiūrėtas: 2909

Komentarai